Шановні восьмикласники!
Творчий доробок Лесі Українки багатий як на тематику, так і на жанри літературних творів: вірші, драматичні твори, оповідання, статті, навіть підручник з історії стародавнього світу. Крім цього поетеса написала 9 ліро-епічних поем: „Русалка”(1885), „Самсон” (1888), „Місячна легенда” (1892), „Роберт Брюс, король шотландський” (1893), „Давня казка” (1893), „Одно слово” (1903), „Се ви питаєте за тих” (1904), „Віла-посестра” (1911), „Ізольда Білорука” (1912) .
Майже усі вони пройняті ідеєю визвольної боротьби проти національного та соціального гніту. Сюжети для більшості поем поетеса брала або із усної народної творчості, або із історичного минулого різних народів, або із біблійних легенд. Але на основі цих сюжетів поетеса вирішувала проблеми, які і нині хвилюють людство.
У 8 класі вивчається поема "Давня казка". Вам необхідно прочитати поему та ознайомитися з ідейно-художнім аналізом твору.
У 8 класі вивчається поема "Давня казка". Вам необхідно прочитати поему та ознайомитися з ідейно-художнім аналізом твору.
Інформацію можна знайти скориставшись посиланнями:
- "Давня казка"( скорочено) Українка Леся. Стислий переказ, виклад змісту.
- Леся Українка "ДАВНЯ КАЗКА"
- Поема "Давня казка" як поетичний маніфест Лесі Українки(шкільний твір)
- Поема Лесі Українки «Давня казка»: порівняльна характеристика образів поета і лицаря Бертольда
- Поет – головний герой «Давньої казки» Лесі Українки
Немає коментарів:
Дописати коментар